Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Wypowiedzenie polisy OC Proama

Wypowiedzenie polisy OC Proama

proama szczecinWypowiedzenie polisy OC w Proama może nastąpić w sytuacji gdy ubezpieczony pojazd został sprzedany i jego nowy właściciel chce podpisać nowa umowę z innym towarzystwem lub gdy termin ubezpieczenia dobiega końca i aktualny właściciel pojazdu chce podpisać umowę z innym ubezpieczycielem. Jeśli nie zostaną dostarczone wypowiedzenia. W pierwszej sytuacji umowa zostanie zakończona w ostatnim dniu jej obowiązywania, natomiast w drugiej zostanie ona przedłużona na kolejne 12 miesięcy.

Należy pamiętać aby wypowiedzenie polisy zaplanować wcześniej oraz znaleźć ofertę, która zostanie podpisana w dniu wygaśnięcia polisy z poprzednim Ubezpieczycielem. Ubezpieczenie OC pojazdu jest ubezpieczeniem obowiązkowym i za jego nieposiadanie grożą wysokie kary finansowe. W przypadku nadawania wypowiedzenia pocztą, datą złożenia wypowiedzenia jest stempel pocztowy zawierający datę nadania.

Skorzystaj z darmowego obliczenia składki ubezpieczenia za pomocą naszego

kalkulatora ubezpieczenia OC Proama

Aby wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC w Proama należy wypełnić specjalnie przygotowany generator, który znajduje się n stronie internetowej ubezpieczyciela .

Własnoręcznie podpisane wypowiedzenie Ubezpieczenia OC należy złożyć najpóźniej na 1 dzień przez końcem obowiązywania polisy w następujący sposób:

  • Przesłać na adres korespondencyjny

Ogólnopolski Oddział Obsługi Klienta Proama
ul. Szeligowskiego 6
20-883 Lublin

  • Przesłać drogą elektroniczną