Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

OC Adwokata

oc adwokata SzczecinPakiet ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej kierowany jest do adwokatów wykonujących swój zawód lub prowadzących działalność gospodarczą według kryteriów określonych w Prawie o adwokaturze. Artykuł 8b tejże ustawy mówi nam, że każda osobą wykonująca zawód adwokata powinna mieć polisę OC za szkody wykonane w trakcie wykonywania pracy w okresie trwania umowy z agencją ubezpieczeniową.

Kupno tej polisy dla adwokatów daje nam wiele korzyści. Oto te najważniejsze:

  • Wykonanie obowiązku leżącego po stronie osoby wykonującej zawód adwokata określonego w Prawie o adwokaturze.
  • Ochrona od odpowiedzialności za popełnione błędy, zaniechania.
  • Większa wiarygodność dla klientów.
  • Zmniejszenie ryzyka związanego z wykonywaniem zawodu adwokata.
  • Kupno u nas polisy możliwie jest w ratalnym systemie płatności tak aby dostosować składkę polisy do możliwości finansowych klienta.
  • Profesjonalna, sprawna i miła obsługa na każdym etapie trwania ubezpieczenia.

Zakres i przedmiot ubezpieczenia został sformułowany w rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 11 grudnia 2003 w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej adwokatów (Dz. U. Nr 3 z dnia 18 grudnia 2003 r.).

OC dla adwokatów posiadania minimalną sumę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie jednego konkretnego zdarzenie, którego efekty zostały objęte umową z ubezpieczyciel wynoszą 50 tysięcy euro.

OC adwokata tylko Etapia Ubezpieczenia
Adres ul. Opłotki 2
70-556 Szczecin
tel. 91 434 05 20