Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Porównywarka OC Link4

kalkulator ocLink4 wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Dlatego stworzyła porównywarkę ofert OC, która ma uwzględniać najważniejsze elementy na jakie chcąca się ubezpieczyć osoba zwraca uwagę. Klient ma możliwość porównać oferty OC przedstawiane przez 10 firm ubezpieczeniowych, wśród których znajduje się Link4.

Narzędzie dostępne jest on-line. Można z niego korzystać także na telefonie i tablecie. Można w tym programie sprawdzić jakie warunki OC oferuje konkretny ubezpieczyciel. Parametrami, które są tam wgrane jest na przykład dostępność samochodu zastępczego w sytuacji, gdy klient jest sprawcą wypadku, holowanie auta, możliwość naprawy pojazdu na miejscu zdarzenia, pokrycie kosztów naprawy opony w warsztacie czy pomoc informacyjną.

Jak twierdzi Marta Perwenis, dyrektor departamentu e-business w Link4, porównywarka jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klienta. Link4 stworzył ją po to, aby sprostać wymaganiom klienta i nie boi się żadnych porównać ze względu na swoją bardzo dobrą ofertę ubezpieczeń. Już można powiedzieć, że porównywarka cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, którzy chętnie z niej korzystają.