Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Proama: Odświeżone Assistance

proama szczecinProama postanowiła nieco rozpieścić swoich klientów. Przygotowała nowy pakiet Super Assistance, który w dodatku dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Zmieniło się wszystko oprócz ceny. Cena pozostała taka jak wcześniej, czyli bardzo korzystna. Najważniejszymi udogodnieniami jakie wprowadzone zostały w nowym Assistance jest brak limitów holowania na terenie Polski i możliwość skorzystania z auta zastępczego na terenie UE.

Dawid Piasecki, dyrektor Sprzedaży Agencyjnej w Proama powiedział, że pomysł o modernizacji Assistance powstał z myślą o klientach i chęci dostosowania się do ich potrzeb. Zmiany jakie zostały wprowadzone sygnalizowali sami ubezpieczający się, którzy chcieli korzystać z jeszcze większych wygód i mieć więcej możliwości w ramach Assistance Proama Szczecin.

Ubezpieczenie Assistance jest dostępne dla klientów Proama, którzy u ubezpieczyciela wykupili również ubezpieczenie OC. Mogą z niego skorzystać właściciele aut do 10 lat.