Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenia Police – jak kupić ubezpieczenie w Policach

ubezpieczenia policeNasza multiagencja  Etapia Ubezpieczenia police zajmuje się pośrednictwem całej gamy ubezpieczeń komunikacyjnych, osobowych i majątkowych specjalnością naszej agencji ubezpieczeniowej są ubezpieczenia dla firm polickich oferowanych przez kilkanaście zakładów ubezpieczeń. Police  to stosunkowo mała miejscowość przez co nie wszystkie agencje ubezpieczeniowe chcą otwierać swoje filie właśnie w tak pięknym miejscu jakim są Police przez co stawki oferowane przez biura ubezpieczeń nie są atrakcyjne. Wychodząc Państwu na przeciw postanowiliśmy poszerzyć zakres naszego działania o kolejne lokalizacje. Badania rynku dotyczące ubezpiecznia Police wykazały, że na takim rozwiązaniu skorzystają właśnie klienci małych miejscowości takich jak Jasienica Pilchowo Dobra czy też Gryfino. W naszej multiagencji zawrzesz bardzo korzystne ubezpieczenie komunikacyjne renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych takich jak Proama Police AXA, LibertyDirect oraz wiele więcej.

Polisę ubezpieczeniową możesz zawrzeć telefonicznie lub droga email. Na specjalne życzenie dowieziemy umowę ubezpieczenie pod wskazany adres. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ubezpieczeniowej na terenie Polic. Tanie ubezpieczenie w policach kupisz tylko w naszej multiagencji ubezpieczeniowej. Pamiętaj najtańsze ubezpieczenie OC tylko Etapia Ubezpieczenie Police

Ubezpieczenia Police Etapia

ul.Opłotki 2
70-556 Szczecin

Godziny otwarcia naszego biura:
PN – PT od 9.00 do 17.00

Tel./fax 91 434 05 20