Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie dla młodych kierowców

Tanie OC dla młodych kierowcówMasz 20 lub 25 a może 30 lat i chcesz kupić tanie ubezpieczenie OC i Autocasco dla młodego kierowcy? Nareszcie  w Polsce a także od dzisiaj w Szczecinie pierwsze ubezpieczenie które dedykowane jest dla młodych kierowców Szczecin ale nie tylko.

Sprzedaż tanich ubezpieczeń dla młodych kierowców jest rozpowszechniona w Unii Europejskiej. Umożliwia to młodym kierowcom możliwość skorzystania z oferty nie tylko dostosowanej do ich potrzeb ale również z zakupu polisy w przystępnej cenie. Etapia Ubezpieczenia wprowadziła do swojej oferty tanie ubezpieczenia dla młodych kierowców.

  • komunikacyjne (OC, AC, NNW),
  • podróżne (koszty leczenia, NNW),
  • mieszkaniowe (ubezpieczenie murów, ruchomości).

Głównym kanałem sprzedaży multiagencji Etapia jest sprzedaż stacjonarna telefoniczna a także internetowa platforma. Dzięki takim rozwiązaniom zakup taniej polisy OC AC jest bardzo prosty. Po wypełnieniu krótkiego formularza, klient otrzymuje ofertę ubezpieczeniową wraz z jej niską ceną. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymasz swoje ubezpieczenie drogą elektroniczną oszczędzając swój czas i pieniądze.

Przejdź do zakładki i sam oblicz składkę

Jeśli masz wątpliwości dotyczące atrakcyjności tej oferty, zawsze możesz porównać ubezpieczenie OC oblicz cenę i zakres do innych ubezpieczeń na  www.Etapia.pl  Jest tam dostępna oferta wielu ubezpieczycieli bodajże czterdziestu, również propozycji ubezpieczenia dla młodych kierowców, dzięki takim innowacyjnym rozwiązaniom możesz od razu obliczyć i porównać to ubezpieczenie z innymi.

Dzięki www.Etapia.pl można kupić tanie ubezpieczenie dla młodych kierowców w Szczecinie – bez wychodzenia z domu – otrzymasz informację o ofercie ubezpieczeniowej możesz zapłacić za polisy drogą elektroniczną a także generować dokumenty w formie elektronicznej. Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub szukasz ubezpieczenia dla młodych kierowców Police lub Gryfino to dobrze trafiłeś.

 

Ubezpieczenie dla młodych kierowców tylko  Etapia Ubezpieczenia Szczecin

nasz adres ul.Opłotki 2 Szczecin

Tel./fax 91 434 05 20