Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie OC Kamaz kalkulator ubezpieczenia

ubezpieczenie kamazUbezpieczenie OC i AC dla pojazdów ciężarowych Kamaz

Kamaz (KAMskij Awtomobilnyj Zawod0 to marka samochodów ciężarowych pochodząca z Rosji a produkowana w centrum Tatarstanu a konkretnie w miejscowości Nabierieżnyje Czełny. Pojazdy ciężarowe marki KAMAZ charakteryzują się nowoczesnym stylem projektowania jak na tamtejsze czasy. Silnik został umieszczony pod otwieraną klapą co było innowacyjnym rozwiązaniem w tamtych czasach. Dodatkowo warto wspomnieć o jednostce V8 co u innych producentów jest praktycznie niespotykane. Duża moc silnika to doskonałe rozwiązanie i gwarancja nieprzerwanej pracy nawet w ciężkich warunkach.

Sam oblicz ubezpieczenie OC AC Autokaru Autosan przejdź do zakładki Kalkulator ubezpieczenia KAMAZ

Aktualnie działa dziewięć fabryk KAMAZ, które mieszczą się także poza Rosja. Zakłady specjalizują się produkcji różnych podzespołów. Fabryki KAMAZ w Rosji zajmują drugie miejsce wśród zakładów produkcyjnych, sklasyfikowanych pod względem wielkości produkcji. Warto wspomnieć, że KAMAZ to jedyny producent samochodów ciężarowych w Rosji.

Pojazd ciężarowy marki KAMAZ startuje także w rajdzie Dakar.

Etapia Ubezpieczenia 

Ubezpieczenie oc ac KAMAZ

Tel./fax 91 434 05 20

Oferujemy niezawodne pakiety ubezpieczeniowe pojazdów KAMAZ. Oprócz podstawowej oferty polisy OC przygotowaliśmy również pakiety ubezpieczeniowe OC, AC, NNW, autocasco z kradzieżą, polisa ochrony prawnej, pojazd zastępczy w razie awarii, assistance dla kierowców oraz ubezpieczenie szyb.

Sprawdź
Kalkulator ubezpieczenia samochodu ciężarowego
Kalkulator ubezpieczenia ciągnika siodłowego