Multiagencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Etapia Ubezpieczenia oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecnie

Z nami ubezpieczysz wszystko

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-16.00
Wtorek
8.00-16.00
Środa
8.00-16.00
Czwartek
8.00-16.00
Piątek
8.00-16.00

Ubezpieczenie skutera – motoru

ubezpieczenie skuteraZakup ubezpieczenia OC skutera czy też motocykla nie jest jakimś widzimisie kierowcy, ale jego prawnym obowiązkiem. Wielu posiadaczy motocykli zapomina o tym, iż każdy pojazd mechaniczny posiadający tablice rejestracyjne musi mieć też obowiązkową polisę ubezpieczenia OC, a wskutek tego nie tylko samochód osobowy czy samochód ciężarowy, ale także motocykl i skuter.

Ubezpieczenie OC skutera

Prawie każdy kierowca, który jeździ w co raz większych korkach, z chęcią przesiadłby się na motor. Nikogo to nie już zdumiewa dlatego że powróciła moda na skutery. Poruszanie się po zakorkowanych ulicach skuterem to duża oszczędność czasu. Po drugie co najważniejsze kierowca oszczędza sporo pieniędzy – motocykl spala pięć razy mniej benzyny aniżeli pospolity czterokołowiec. W dobie dużych cen paliw na stacjach paliw nikogo nie trzeba przekonywać jak wiele można oszczędzić jeżdżąc do pracy czy też do szkoły jednośladem. Po trzecie co najistotniejsze, ubezpieczenie OC motoru niewiele kosztuje w zestawieniu z polisą OC auta. Jeśli chcesz obliczyć najtańsze ubezpieczenie skutera to wejdź w zakładkę kalkulator OC tam w bardzo szybki sposób sam obliczysz swoją składkę za ubezpieczenie motoru.

Ubezpieczenie skutera tylko  Etapia Ubezpieczenia

Adres ul.Opłotki 2
70-556 Szczecin

Tel./fax 91 434 05 20