Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie skutera – motoru

ubezpieczenie skutera i motocykla ile kosztujeZakup ubezpieczenia OC skutera czy też motocykla nie jest jakimś widzimisie kierowcy, ale jego prawnym obowiązkiem. Wielu posiadaczy motocykli zapomina o tym, iż każdy pojazd mechaniczny posiadający tablice rejestracyjne musi mieć też obowiązkową polisę ubezpieczenia OC, a wskutek tego nie tylko samochód osobowy czy samochód ciężarowy, ale także motocykl i skuter.

Ubezpieczenie OC skutera

Prawie każdy kierowca, który jeździ w co raz większych korkach, z chęcią przesiadłby się na motor. Nikogo to nie już zdumiewa dlatego że powróciła moda na skutery. Poruszanie się po zakorkowanych ulicach skuterem to duża oszczędność czasu. Po drugie co najważniejsze kierowca oszczędza sporo pieniędzy – motocykl spala pięć razy mniej benzyny aniżeli pospolity czterokołowiec. W dobie dużych cen paliw na stacjach paliw nikogo nie trzeba przekonywać jak wiele można oszczędzić jeżdżąc do pracy czy też do szkoły jednośladem. Po trzecie co najistotniejsze, ubezpieczenie OC motoru niewiele kosztuje w zestawieniu z polisą OC auta. Jeśli chcesz obliczyć najtańsze ubezpieczenie skutera to wejdź w zakładkę kalkulator OC tam w bardzo szybki sposób sam obliczysz swoją składkę za ubezpieczenie motoru.

Jaka jest cena ubezpieczenia OC na skuter w Szczecinie

Koszt ubezpieczenia motocykla zależy od wielu czynników, takich jak marka i model motocykla, wartość urządzenia, lokalizacja użytkownika, wiek i doświadczenie kierowcy, a także rodzaj ubezpieczenia i zakres ochrony, który jest wybierany.

Ostateczna cena może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika oraz od polisy, którą wybierze. Na ogół, koszt ubezpieczenia motocykla może wynosić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych rocznie, w zależności od wymienionych czynników.

Warto jednak pamiętać, że cena ubezpieczenia motocykla może być również uzależniona od wymaganych zniżek i dodatkowych kosztów, takich jak składka za raty, czy koszty administracyjne. Ostateczna cena polisy uzależniona jest od indywidualnych czynników i musi być ustalona przez ubezpieczyciela na podstawie analizy konkretnych informacji.

Gdzie można kupić ubezpieczenie OC na motor

W Szczecinie istnieje wiele miejsc, gdzie można kupić ubezpieczenie motocykla.

Można skorzystać z usług agentów ubezpieczeniowych, którzy oferują usługi ubezpieczeniowe dla motocyklistów. Warto poszukać biur ubezpieczeniowych w centrum miasta lub w okolicach popularnych miejsc, takich jak galerie handlowe czy osiedla mieszkaniowe.

Innym sposobem na zakup ubezpieczenia motoru jest skorzystanie z internetowych porównywarek ubezpieczeń, które pozwalają porównać różne oferty polis na motocykl i wybrać najlepszą opcję dla siebie. Można także skorzystać z usług bezpośrednich ubezpieczycieli, czyli firm, które sprzedają swoje produkty bezpośrednio online lub przez telefon, bezpośrednio bez agentów.

Przykładowe miejsca, gdzie można kupić ubezpieczenie motocykla w Szczecinie, to m.in. biura ubezpieczeń takie jak Allianz, AXA, PZU, Ergo Hestia, Generali, Warta, Link4 czy Uniqa.

Ubezpieczenie skutera

Etapia Ubezpieczenia Szczecin

Adres ul.Opłotki 2
70-556 Szczecin

Tel./fax 91 434 05 20