Agencji ubezpieczeniowych w Szczecinie mamy kilka ale tanie ubezpieczenia mają tylko jeden adres. Agencja Etapia Ubezpieczenia Szczecin oferuje najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie. U nas ubezpieczysz wszystko.

Kontakt

Etapia Ubezpieczenia

ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

Stare Miasto 

kontakt@etapia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8.00-17.00
Wtorek
8.00-17.00
Środa
8.00-17.00
Czwartek
8.00-17.00
Piątek
8.00-17.00

Ubezpieczenie majątkowe

ubezpieczenia majatkowe Szczecin Z ubezpieczeń majątkowych wyróżniamy ubezpieczenie mienia, a także odpowiedzialności cywilnej. Do tego pierwszego zaliczamy ubezpieczenie mieszkań i domów, autocasco, a także obowiązkowe ubezpieczenie budynków gospodarstwa rolnego.

Kalkulator ubezpieczenia mieszkania lub domu

Jeśli zdecydujemy się na takie ubezpieczenie, możemy być pewni, że nie tracimy całego majątku wskutek zniszczenia bądź uszkodzenia, wynikającego z wypadków losowych takich jak pożar czy powódź. Zanim zdecydujemy się na wybranie konkretnego ubezpieczyciela sprawdźmy od jakich szkód chroni nas umowa. Oprócz mieszkania, możemy ubezpieczyć także tak zwane ruchomości domowe czyli przedmioty znajdujące się w domu bądź mieszkaniu jak dzieła sztuki, biżuteria, papiery wartościowe, a nawet zwierzęta domowe i hodowlane. Za pomocą ubezpieczenia majątkowego ubezpieczymy także jacht, statek lub samolot.

Drugi rodzaj ubezpieczenia czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej czyli w skrócie ubezpieczenie OC przyda się, gdy wyrządzimy szkodę na przykład sąsiadowi, zalewając go. Dzięki takiemu ubezpieczeniu unikniemy kosztów związanych z naprawą wyrządzonych przez nas szkód.

Taka szkoda może polegać na zniszczeniu bądź uszkodzeniu, a także stracie majątku bądź jego części należącej do innej osoby. Towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci za nas odszkodowanie także w przypadku spowodowania uszczerbku na zdrowiu bądź śmierci, poszkodowanej przez nas osoby. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni także rolników, a także przedstawicieli zawodów narażonych na wystąpienie szkody. Do tej grupy należą między innymi adwokaci, komornicy, radcy prawni i notariusze.